Geri

Hakkımızda

Firmamız 2000 yılında Gaziantep Nizip ilçesinde PVC kapı ve pencerelerin işlenmesi ve montajı amacıyla bir atölye kurarak işe başlamıştır. 2008 yılında ise gerek büyümenin getirdiği ihtiyaçlar ve gerekse piyasa koşulları göz önünde bulundurarak Gaziantep Küsget bölgesinde 600 m² kapalı alanda ilk PVC lambri ve pervaz imalatına başlamış ve kısa sürede sektörün aranılan markalarından biri olmayı başarmıştır. 2011 yılında ise yine Gaziantep Küsget bölgesinde 2.100 m² alan üzerine kurulu tesisin yapımını tamamlamış ve yeni makinelerin de katılımıyla kapasitesini arttırarak üretime devam etmiştir.

2013 yılında; sektörün bir diğer ana kolu olan PVC kapı ve pencere profili imalatı konusunda gerekli alt yapı çalışmaları tamamlanmış ve üretime başlanmıştır. 2015 yılının sonlarında ise firmamız şu anda bulunduğu Gaziantep 1. Organize Sanayi Bölgesinde ki yeni tesisine taşınmıştır. Halen mevcut tesisimizde 14.000 m² kapalı ve 2.000 m² açık olmak üzere toplam 16.000 m² alan üzerinde PVC kapı ve pencere profilleri, PVC lambri ve bunların aksesuarlarının üretimine devam etmekteyiz. Uluslararası standartlara uygun ürünler üreten firmamız; Akdoorplast, Akdoorwin, Goldencolors, Kentpen ve Aksesplast markaları ile faaliyet göstermektedir. Profesyonel teknik ekip ve uzman çalışanlarla birlikte AR-GE çalışmalarına her gün devam eden Akdoorplast sürekli yenilikçi ve sürdürülebilir ürünler üretmeyi kendisine misyon edinmiştir.

Türkiye’nin birçok iline ve bölge ülkelerine bayilerimiz aracılığıyla ürünlerimizi hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırmaktayız. Akdoorplast olarak amacımız firmamızın misyon ve vizyonu doğrultusunda müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak büyümeye ve güçlenmeye devam etmek ve ülke ekonomisine maksimum katkıyı sağlamaktır.